Kısa Saça Saç Kaynağı Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar

Çok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak Merkezi

Saç kaynak tutkunlarının ortak  özelliği saçlarını uzatamaması. Saçlarını uzatamamasının sebebi bazen söz dinlemez bir kuaför, bazen saç açma boyama işlemlerinden dolayı yıpranmış bir saç. Nedeni ne olursa olsun uzun saçlar için alternatifiniz saç kaynak sistemleridir.
Son zamanlarda farklı saç kaynak yöntemleri ve bu saç kaynak yöntemlerinin abartılı ve içi balon gibi boş çıkan diğer uygulamalar gibi sorunlu ve sonucu 2 – 3 hafta sonra şikâyet ile sonuçlanan yeni nesil saç kaynak yöntemlerinin en iyisi şimdilik boncuk kaynak ya da diğer adıyla halka kaynak yöntemidir. Eğer kendinizi Hooywood yıldızları gibi hissetmek isiyorsanız ünlü yıldızların saçlarında uygulanan Mikro Saç Kaynak Extend Magic uygulamasını tercih edebilirsiniz.
Birçok müşterim beni ilk aradığında  boncuk kaynak istemediklerini ve boncuk kaynağın saç diplerinden belli olduğunu şikâyet ederek mikro kaynak istediklerini söylüyorlar.  İşin aslı saç kaynak yapmayı bilmeyen kuaför tarafından yapılan boncuk kaynaklar gerçekten kötü oluyor. Fakat profesyonel bir  uzman tarafından yapılan uygulamalar çok kısa hatta hayal edemeyeceğiniz kısalıkta olsa bile sonucu mükemmel olmaktadır.
Aşağıdaki fotoğraflarda çok kısa yapılmış saç kaynak öncesi ve sonrası fotoğraflar bucaksınız.
Saç kaynak yorumlarınızı bekliyorum…

Çok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak Merkezi

Çok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak MerkeziÇok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak MerkeziÇok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak MerkeziÇok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak MerkeziÇok Kısa Saça Kaynak Boncuk Kaynak Sach Saç KAynak Merkezi

Yorum yaz

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

Son Yazılar

 • Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Arasındaki Farklar Boncuk...
 • Saç kaynağı
  İtalyan Keratin Saç Kaynak
  İtalyan Keratin Saç Kaynak Evet şimdi Kıbrıslı olan müşterimiz Gamze hanımdan bahsedeceğiz sizlere...
 • Saç kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye Saç Kaynak Hırvatistan Şimdi size Hırvatistan dan gelen ve arkadaşının...