Saç Kaynak Zararları

Sach Saç Kaynak Merkezinde Düzeltilmiş Saç Kaynağı

Sach Saç Kaynak Merkezinde Düzeltilmiş Saç Kaynağı

Belki başka bir Saç Kaynak sitesinde bulamayacağınız tek konu ” Saç Kaynağının Zararları ” evet bu sayfamızda size hatalı uygulanan saç kaynaklarının saç nasıl zarar verdiğini böyle durumlarda neler yapmamız gerektiği ile ilgili size bilgiler vereceğiz.

Saç kaynağı kuaförlük işlemlerinin içinde en dikkat edilmesi gereken uygulamaların başında yer almaktadır. Saç kaynağı yapılmadan önce saç kaynak uygulanacak olan kullanıcının saç ve baş yapısını iyice analiz etmek ve kullanılacak olan saç kaynak sistemini, saç kaynak tekniğini iyi belirlemek gerekir.

Saç kaynağı kişisel olarak sabırsız olan kişiler tarafından yapılmaması gerekir. Birçok kuaför ve saç kaynak merkezi işletme sahipleri genelde meslekten anlamayan yatırımcılar tarafından açılmış karlı bir iş olarak düşünüldüğü için kurulan saç kaynak merkezlerinden oluşmaktadır. Durum böyle olunca da piyasadan haftalıkla çalıştırdığı elemanlara saç kaynak işlemlerini yaptırmaktadır. Eğitimi olmayan kuaför kalfaları tarafından yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip olmayan kişiler tarafından yapılan saç kaynak işlemleri ise saç zarar vermektedir.

Saç kaynak merkezinizi seçerken işletme sahibinin saç kaynak uzmanı olmasına özen gösterin. Aksi takdirde uzun süre ayakta kalmayı gerektirdiği ve sabır işi olduğu için maaşlı çalışan elamanlar tarafından yaptırılmakta olan saç kaynakları istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanıza neden olur.

Keratin kaynağın zararları saçtan çıkarılırken kullanılması gereken özel solüsyon ile çözeltime den açılmaya çalışıldığında yada özel solüsyon yerine aseton, tiner gibi saç zarar veren maddeler kullanılarak açılırken saçın kopmasına ve zedelenmesine sebebiyet vermektedir.

Halka ve Boncuk ile yapılan saç kaynağının zararları genelde boncuk kaynak için hazırlanmış olan orijinal silikonlu halkalar yerine elektrik kablolarını tutturmak ve sıkıştırmak için kullanılan içi yivli vida şeklinde yada düz halkalar tarafından saça sıkıştırıldığında saçı ezme ve sıkıştırmaya neden olmaktan dolayı saçı zedeler ve saç çok büyük dönüşü olmayan kalıcı hasarlar verir.

Saç Kaynağının Zararları ve Hatalı Yapılmış Saç Kaynakları örnekleri

Ünlü Manken Naomi Saç Kaynağından Dolayı Zarar Gören Saçlarını Kapatmakta Güçlük Çekiyor

Ünlü Manken Naomi Saç Kaynağından Dolayı Zarar Gören Saçlarını Kapatmakta Güçlük Çekiyor

Hatalı Yapılmış Saç Kaynağı

Hatalı Yapılmış Saç Kaynağı

Sach Saç Kaynak Merkezinde Düzeltilmiş Saç Kaynağı

Sach Saç Kaynak Merkezinde Düzeltilmiş Saç Kaynağı

Hatalı uygulanmış Saç Kaynağı

Hatalı uygulanmış Saç Kaynağı

Yorum yaz

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

Son Yazılar

 • Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Arasındaki Farklar Boncuk...
 • Saç kaynağı
  İtalyan Keratin Saç Kaynak
  İtalyan Keratin Saç Kaynak Evet şimdi Kıbrıslı olan müşterimiz Gamze hanımdan bahsedeceğiz sizlere...
 • Saç kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye Saç Kaynak Hırvatistan Şimdi size Hırvatistan dan gelen ve arkadaşının...