Mikro Kaynak Fiyatları

Mikro Kaynak fiyatları saçınıza takılacak olan mikro kaynak saç yoğunluğu ve takılacak olan saçın uzunluğu gramajı ; garamajda saç kaynağı nın fiyatını belirlemektedir.

Mikro kaynak fiyatı orijinal gerçek insan saçı %100 doğal ham saç ile sach atölyelerinde özenle hazırlanmaktadır. kaynak saçlarda kullanmış olduğumuz ham saçlar birinci sınıf “5A Grade 100% Remy Virgin Human Hair” alarak adlandırılan ve Mikro Kaynak için özel hazırlanmış gramajları özel olarak hazırlanmış saçlar ile yapılmaktadır.

Sach atölyelerinde hazırlanan “5A Grade 100% Remy Virgin Human Hair” ile uygulanan 100 Gram MİKRO KAYNAK Fiyatları 1200TL dir.  Ortalama bir kişinin saçına 150 – 200 gram saç kullanılmaktadır. Kısa saça kaynak uygulamalarında yaklaşık 300 – 350 Gram saç kullanılmaktadır.

Sach Saç Kaynak Merkezinde uzmanlar tarafından uygulanan Mikro kaynak fiyatları orijinal insan saçları ile yapıldığında ve elimizde her renk saç stoğu bulunduğundan istediğiniz renk takılabildiği için ekstra saç boya fiyatı ödemezsiniz. Sadece kendi saçınıza yapılacak boya veya röfle işlemini ödersiniz ve bu mikro kaynak saçlar garantilidir.

Mikro Kaynak Fiyatları

Bunun yanı sıra mikro kaynak saç daha ekonomik bir çözüm yöntemi ile normal olakarak boncuk kaynak ve keratin kaynak için kullanılmakta olan ham saç ile saçınızın gürlüğüne ve eklenecek olan saç miktarına bağlı olarak mikro kaynak fiyatı belirlenmektedir.

Mikro kaynak saç yapılacak olan bir saça ortalama bir mikro kaynakta saçın gürlüğüne göre 150-220gr arası saç eklenmektedir.

150gr saç ile yapılan uygulama Mikro Kaynak Fiyatıları 1800 TLdir.

200gr saç ile yapılan uygulama Mikro Kaynak Fiyatları 2400 TLdir.

250gr 1. kalite işlem görmemiş %100 doğal Özbekistan ve Türkmenistan ham saç ile Mikro Kaynak Fiyatları 3000TL

 

*100gr ham saç ile ortalama 150 adet yani 0,75gr saç kullanılarak boncuk kaynak ya da keratin kaynak tutamı ile eşdeğer yoğunluktadır. Boncuk kaynak ya da keratin kaynak ta kullanılan tutamlar ortalama 0.5 – 0.75gr ağırlığındadır.

*Daha önce kullandığınız saç kaynaklar mikro kaynak yapılması için elinizdeki saçlarınızı değerlendirebilir, tüm ham saç, postiş, çıt çıt saç ve saç kaynaklarınızı mikro kaynak sistemine çevirebiliriz.

*Mikro Kaynakların saçlarınızda çıkarılması 150TL

Son Yazılar

 • Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Arasındaki Farklar Boncuk...
 • Saç kaynağı
  İtalyan Keratin Saç Kaynak
  İtalyan Keratin Saç Kaynak Evet şimdi Kıbrıslı olan müşterimiz Gamze hanımdan bahsedeceğiz sizlere...
 • Saç kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye Saç Kaynak Hırvatistan Şimdi size Hırvatistan dan gelen ve arkadaşının...