Mikro Saç Kaynak

Son teknoloji saç kaynakları içinde yer alan mikro saç kaynak birbirinden faklı 3 yöntem ile uygulanmaktadır.  Bu yöntemler klasik saç kaynağı yöntemlerinden faklı olarak saçta kaynak olduğu belli olmayan görünmez kaynak olarakta bilinmektedir.  Mikro kaynak saç uygulaması özellikle saçları ince teli , zayıf saçlar için en ideal kaynak yöntemidir. Mikro kaynak saçın diğer saç kaynaklarından farkı çok ince bir şekilde yapılması ve son teknoloji yapıştırcısında gizlidir. 

Mikro Saç Kaynak Çeşitleri Bant, Kapsül ve Extend Magic

Mikro saç kaynağın saçlarınızda çok ince ve saçta ek yerleri belli olmayan incelikte her kısalıkta saç rahatlıkla uygulanmaktadır. 

SAÇLARINIZ İNCE TELLİ VE HACİMSİZMİ?

Öyleyse Mikro Bant Saç Kaynak tam sizin için…

Mikro Bant Saç Kaynağı

Mikro bant saç kaynağının şeffaf ve çok ince neredeyse 1 mikron inceliğindeki elastik yapısı ile saçlarınıza istediğini yoğunlukta hacim katabilir. İstediğiniz uzunluk ve yoğunlukta saçlarınıza muhteşem bir görünüm verebilirsiniz. Mikro bant saç kaynağı özellikle ince telli saçlara hacim vermek ve uzatmak amacı ile tercih edilmesi gereken bir kaynak saç yöntemidir. Saçlarınıza kesinlikle zarar vermeyen bir teknolojiye sahip bir yöntemdir.

mikro-bant-saç-kaynak-bantı

 • Mikro Bant Saç Kaynak 6 ila 8 Hafta Kullanım Süresine Sahiptir. Kullanım süresi sonrasında bant bölümleri yenilenerek yeniden defalarca kullanılabilir.

 • Mikro Bant Saç Kaynak Uygulama Süresi Sadece 45 Dakika

Diğer mikro saç kaynak yöntemlerinden birisi olan olan mikro kapsül saç kaynak yöntemi her türlü ince telli, kalın telli, dalgalı ve düz saça uygulanabilir. Mikro kapsül saç kaynak uygulaması saçlarınıza şeffaf kapsüller ile yapılmaktadır ve her bir kaynak tutamı kürdan inceliğindedir. Çok ince olan ek yerleri transparan kapsüller ile yapıldığı için saçlarınız ile aynı renkte gözükmektedir ve hiç bir şekilde dışarıdan anlaşılamadığı gibi çok rahat ve

Mikro kaynak saç  Mikro Saç Kaynak Extend Magic Uzun saçlar kullanan ve saçlarını uzatmak ve dolgunlaştırmak için saç kaynak çeşitleri ve en yeni saç kaynak yöntemlerini tercih kadınların saç uzatma seçeneklerine bir yenisi daha eklendi.
Son teknoloji saç kaynaklarının en yenisi halk arasında “Mikro Kaynak, Mikro Jel Saç Kaynak, Görünmez Mikro Kaynak Saç, Orijinal Micro Saç Kaynak sloganları ile dikkat çekmeye çalışan birçok saç kaynağı uygulayan firma farklı isimler ile saç kaynak uygulamasını farklı pazarlamaktadır.

 

Mikro Saç Kaynak Hakkındaki Gerçekleri Öğrenmek İçin Resmi Web Sitesini İnceleyiniz

Mikro Saç Kaynak Fiyatları İçin Web Sitesini Ziyaret Edebilirisiniz.

Toptan Saç Alışları ve Mikro Saç Kaynak Seti Satın Almak İçin Resmi Distrübütörü www.sach.com.tr  yi ziyaret ediniz.

Extend Magic Mikro Saç Kaynak Makinesi

Mikro

Gerçek Orjinal Mikro Saç Kaynağın Adı Mikro Saç Kaynak Extend Magic dir

Mikro Saç Kaynak Video İzle

YouTube Preview Image

Son Yazılar

 • Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak
  Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Boncuk ve Mikro Saç Kaynak Arasındaki Farklar Boncuk...
 • Saç kaynağı
  İtalyan Keratin Saç Kaynak
  İtalyan Keratin Saç Kaynak Evet şimdi Kıbrıslı olan müşterimiz Gamze hanımdan bahsedeceğiz sizlere...
 • Saç kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye
  Saç Kaynak Türkiye Saç Kaynak Hırvatistan Şimdi size Hırvatistan dan gelen ve arkadaşının...